Stále ještě váháte, kam se vydat na Erasmus? Zajímalo by vás, která země je naprostým favoritem ve výjezdech, nebo byste rádi věděli, jakou zemi a kterou univerzitu nejčastěji volí spolužáci z vaší fakulty?

Jedna univerzita, 6 fakult a každý student hledá to nejlepší pro svůj výjezd. Už teď je ale jasné, že jednoznačně dominuje Portugalsko. Pojďte se na to s námi podívat blíže:

Studenti z Fakulty multimediálních komunikací nejraději jezdí do Portugalska na univerzitu Universidade Lusófona Do Porto.

(FB: @ulporto)

Studenti z Fakulty aplikované informatiky volí nejčastěji Kypr a univerzitu European University Cyprus.

(FB: @EuropeanUniversityCyprus)

Studenti z Fakulty managementu a ekonomiky nicméně nejraději jezdí do Portugalska na univerzitu UNIVERSIDADE DE AVEIRO.

(FB: @universidadedeaveiro)

Studenti z Fakulty humanitních studií si nejvíce oblíbili Rakousko a univerzitu UNIVERSITÄT KLAGENFURT.

(FB: @uniklagenfurt)

Studenti z Fakulty technologické vyjíždějí nejčastěji do Portugalska na univerzitu INSTITUTO POLITÉCNICO DE BEJA.

(FB: @IPBeja)

Pro studenty UTB je tedy nejoblíbenější destinací několikrát zmíněné Portugalsko, za ním se drží na druhém místě Španělsko a třetí na žebříčku je Rakousko. Kam se vydáte na svůj výjezd vy? Najděte si svého favorita i vysněnou lokalitu na našem portálu https://xchange.utb.cz, kde najdete aktuální přehled univerzit i s recenzemi studentů UTB.