V pondělí 10. února jsme na naší univerzitě přivítali více než 100 nových studentů, kteří přijeli na výměnný pobyt. První den na univerzitě byli studenti seznámeni se všemi náležitostmi ohledně studia a praktických záležitostí (studentské karty, administrativa, doprava atd.). Každý student navíc obdržel uvítací balíček a mohl si zakoupit vstupenku na tzv. Welcome Week. Tento program je  organizovaný studentskou organizací Buddy System Zlín. Studenti se mohou těšit na hraní seznamovacích her, návštěvu zajímavých míst ve Zlíně a účast na mnoha společenských akcích. Všichni studenti měli již před příjezdem možnost kontaktovat svého „buddyho“, českého studenta – dobrovolníka z naší univerzity, který zahraničnímu studentovi pomůže s jakýmkoliv praktickým problémem a dokonce ho může vyzvednout na vlakovém nebo autobusovém nádraží a doprovodit na koleje.
Věříme, že se studentům bude na naší univerzitě líbit a přejeme jim úspěšné studium!