Více než 200 návštěvníků se nechalo zlákat směsí barev, chutí a vůní a přišlo se podívat na International Festival – jedinečnou přehlídku cizích zemí a kultur připravenou zahraničními studenty UTB. Akce se uskutečnila 25. 4. v prostorách rektorátu (U13). K ochutnání byly připraveny speciality například ze sladké France, živelného Mexika, exotického Vietnamu nebo tradiční Ukrajiny. Během Festivalu rovněž proběhla soutěž o reklamní předměty a stylové oblečení UTB.

Součástí programu byly také přednášky určené pro studenty i zaměstnance, kde posluchači mohli načerpat informace o možnostech získání stipendia na výjezd do USA či do Francie. Samozřejmě nechyběli jak zástupci Mezinárodního oddělení UTB s obecnými i praktickými informacemi jak vycestovat na studijní pobyt či pracovní stáž, tak i prezentace s osobními zkušenostmi studentů, kteří vyrazili do zahraničí. Zájemci z řad budoucích absolventů se mohli dozvědět, jak vyrazit na pracovní stáž po ukočení studia. Součástí programu byla i prezentace ESN Zlín s informacemi, jak se více zapojit do mezinárodního života na UTB.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na setkání při dalším ročníku.